Набір на ClimateLaunchpad завершено! Що чекає на аплікантів?

Greencubator дякує усім, хто подав свої заявки на міжнародний конкурс бізнес-ідей ClimateLaunchpad. Розповідаємо, що чекає далі на аплікантів:

Відбір учасників: Організатори програми перевіряють заявки на відповідність умовам конкурсу та відбирають від 10 до 15 найсильніших команд до участі. Результати відбору ми повідомимо обраним командам 25 червня. 

BootCamp: Відібрані команди візьмуть участь у триденному акселераційному інтенсиві англійською мовою, який відбудеться 5, 6 та 7 липня в онлайн-форматі.

Незмінним ментором буткемпу є Рон Блумерс (Ron Bloemers) — один із засновників ClimateLaunchpad, який вже багато років допомагає українським стартапам вдосконалювати їхні бізнес-ідеї.  Зокрема, Рон понад 20 років працює над розбудовою глобальної cleantech-індустрії. Він тренує стартапи, компанії, корпорації та урядові структури. Окрім організації ClimateLaunchpad та тренерської роботи, Рон є засновником бізнес-акселератора для cleantech-стартапів Start-U-up (Нідерланди). 

Follow up-сесії: Після інтенсивного тренінгу на команди чекає серія навчальних онлайн-зустрічей для кращого опрацювання їхніх бізнес-моделей. 

Підготовка до пітчингу: Учасники відвідають 4 зустрічі, де співзасновник Greencubator Роман Зінченко допоможе їм якісно підготуватися до пітчингу на національному фіналі ClimateLaunchpad.

Національний фінал: Завершальний етап конкурсу в Україні — це національний фінал, який відбудеться 24 серпня. На ньому журі визначить трьох переможців, які представлять Україну на регіональному фіналі ClimateLaunchpad 2024. 

Більше інформації про конкурс ClimateLaunchpad читайте на нашому сайті: https://greencubator.info/climatelaunchpad/