Новий дедлайн прийому заявок на ClimateLaunchpad 6 липня!

Термін прийому заявок на конкурс ClimateLaunchpad продовжений до 6 липня! Це означає, що українські “зелені” стартапи мають ще більше часу, щоб підготувати та подати якісну заявку на участь у змаганні.

ClimateLaunchpad — це найбільший у світі конкурс екологічних бізнес-проєктів. Він дає можливість стартапам перетворити ідею на серветці на працюючий бізнес, заявити про себе на глобальній арені та отримати потужний поштовх для розвитку свого стартапу.  

Взяти участь можуть стартапи, що мають розробки у таких напрямах як:

  • Sustainable Mobility — бізнес-ідеї, які каталізують перехід до мобільності з використанням чистої енергії.
  • Circular Economies — проєкти, засновані на принципах відновлення та раціонального споживання ресурсів.
  • Urban Solutions — рішення для громад, що перетворюють міські середовища у декарбонізовані екологічні простори.
  • Clean Energy — зберігання енергії, розумні електромережі, інтеграція джерел енергії, вловлювання та зменшення викидів CO2, енергоефективність.
  • Food Systems — проєкти, що сприяють переходу до кліматично розумного виробництва харчів.
  • Adaptation & Resilience — продукти або послуги, що сприяють здатності до реагування та стійкості до клімату.
  • Blue Economy — ідеї, які приносять користь економіці та суспільству без шкоди океанам та прибережним районам (туризм, судноплавство, виробництво енергії та корисних копалин, рибальство та аквакультура тощо).
  • The Next Big Thing — інновації з потенціалом глобального впливу на клімат.
Найкращі ідеї будуть відібрані для участі в кількаденному інтенсивному буткемпі для підготовки до Національного фіналу. Переможці українського Національного фіналу пітчитимуть свої ідеї на Регіональному та Глобальному фіналах конкурсу. Найсильніші стартапи отримають грошову винагороду до 10000 євро! 16 найкращих команд півфіналу потрапляють до акселератору ClimateLaunchpad.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/CLP_UA_apply.

Конкурс відбувається англійською мовою.

***

ClimateLaunchpad організований європейською Ініціативою кліматичних інновацій Climate-KIC за підтримки ЄС. greencubator організовує змагання в Україні з 2016 року.