Прийом заявок на ClimateLaunchpad — глобальне змагання для “зелених” стартапів!

До 20 червня 2022 року українські стартапи, що займаються дружніми до довкілля проєктами, можуть подати заявку на участь в найбільшому у світі змаганні “зелених” бізнес-ідей ClimateLaunchpad.
Цього року конкурс відбудеться в Україні вже всьоме. Українські команди змагатимуться із стартапами з 53-х країн світу у таких напрямах як:
  1. Sustainable Mobility — бізнес-ідеї, які каталізують перехід до сталої мобільності з використанням чистої енергії
  2. Circular Economies — проєкти, засновані на принципах відновлення та раціонального споживанні ресурсів
  3. Urban Solutions рішення для громад, що перетворюють міські середовища у декарбонізовані екологічні простори
  4. Clean Energy — зберігання енергії, розумні електромережі, інтеграція джерел енергії, вловлювання та зменшення викидів CO2, енергоефективність
  5. Food Systems — проєкти, що сприяють переходу до кліматично розумного виробництва харчів
  6. Adaptation & Resilience — продукти або послуги, що посилюють адаптивність та здатність реагувати на зміни клімату
  7. Blue Economy — ідеї, які приносять користь економіці та суспільству без шкоди океанам та прибережним районам (туризм, судноплавство, виробництво енергії та корисних копалин, рибальство та аквакультура тощо)
  8. The Next Big Thing — інновації з потенціалом глобального впливу на клімат.
Учасники національного відбору пройдуть кількаденний інтенсивний буткемп, що покликаний підготувати команди до Національного Фіналу. Переможці українського Національного Фіналу пітчитимуть свої ідеї на Регіональному та Глобальному фіналах конкурсу. Найкращі ідеї, представлені на Глобальному Фіналі отримають грошову винагороду до 10000 євро! ТОП 16 найсильніших команд півфіналу потрапляють до акселератору ClimateLaunchpad. Проте найбільший приз змагання — це нові навички, знання та можливості для процвітання вашого стартапу. 
Поспішайте! Прийом заявок триває до 20 червня 2022 року включно!
https://bit.ly/CLP_UA_apply 
***
ClimateLaunchpad організований європейською Ініціативою кліматичних інновацій Climate-KIC за підтримки ЄС. З 2016 року greencubator проводить національний відбір конкурсу в Україні.