Стартував набір на ClimateLaunchpad Ukraine 2023

Українські “зелені” стартапи мають неймовірну можливість взяти участь у конкурсі ClimateLaunchpad, який цьогоріч відзначає 10 років та вже 8 рік поспіль реалізується нами в Україні.
Це найбільший англомовний конкурс у світі для молодих стартапів, що розробляють екологічні бізнес-рішення у таких темах, як:

  • Sustainable Mobility — ідеї, які пришвидшують перехід до моделей мобільності на чистій енергії. 
  • Circular Economies — інноваційні рішення, засновані на принципах відновлення та раціонального споживання ресурсів.
  • Urban Solutions — бізнес – рішення для громад, що спрямовані на декарбонізацію міського середовища, боротьби із кліматичними змінами у містах.
  • Clean Energy — ідеї, щодо зберігання енергії, розумних електромереж, інтеграції вітрової, сонячної та біоенергії, захоплення вуглекислого газу, зменшення викидів CO2 в хімічних та інші.
  • Food Systems — бізнес-ідеї щодо кліматично розумного виробництва харчів на глобальному рівні.
  • Adaptation & Resilience —  Ця тема зосереджена на ідеях, які надають продукти або послуги, що будують готовність до відповіді та стійкість до зміни клімату.
  • Blue Economy — ідеї, які приносять користь економіці та суспільству без шкоди океанам і прибережним районам.
  • The Next Big Thing — революційні технології з потенціалом створення масштабного впливу на глобальному рівні для цієї теми.
Найкращі ідеї будуть відібрані для участі в кількаденному інтенсивному буткемпі для підготовки до Національного фіналу. Переможці українського Національного фіналу пітчитимуть свої ідеї на Регіональному та найкращі з яких зможуть потрапити до Глобального фіналу, де позмагаються за грошову винагороду до 10000 євро та навчання в акселераторі ClimateLaunchpad.
Набір заявок для участі у конкурсі триватиме до 20 червня 2023 року, тому скористайтеся можливістю та подайте заявку вже зараз. Сторінка для подачі заявки: https://climatelaunchpad.org/application-form/
Конкурс проводиться англійською мовою. Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3LOqjHq
***
ClimateLaunchpad організований європейською Ініціативою кліматичних інновацій Climate-KIC за підтримки ЄС. З 2016 року greencubator проводить національний відбір конкурсу в Україні.