Greencubator став офіційним провайдером доступу до Amazon Web Services Activate Console

Greencubator пропонує доступ до хмарної платформи Amazon Web Services Activate. Випускники програм Greencubator можуть отримати дворічний доступ до хмарних сервісів AWS Activate на суму до 5000 доларів та рік доступу до AWS Business Support  на суму до 1500 доларів.
Greencubator стаd провайдером AWS Activate, хмарного сервісу від Amazon. Це означає, що Greencubator відкриває доступ для стартапів та підприємців на ранній стадії росту, які є випускниками програм Greencubator, безкоштовні доступ до AWS, технічної підтримки, навчання, ресурсів. Активувати свій доступ випускники можуть за допомогою програми AWS Activate Portfolio. Ці ексклюзивні бонусні пропозиції покликані допомогти стартапам та підприємцям на ранніх стадіях пришвидшити своє зростання й розвиток, інтенсифікувати розбудову свого бізнесу.
Включення Greencubator до AWS Activate створює простір для додаткових можливостей та рішень, що сприяють зростанню бізнесів та масштабування компаній на AWS.
Роман Зінченко, співзасновник Greencubator:

Наші випускники, компанії, що працюють у секторі чистих технологій, покладаються на хмарні сервіси у багатьох аспектах. Ось чому ми пишаємось тим, що стали офіційним провайдером AWS Activate. Як і AWS, наша команда прагне допомагати, стартапам та компаніям на ранніх стадіях розвитку, рости та досягти успіху на кожному етапі своєї подорожі.

Заповніть форму за посиланням, щоб отримати доступ до бонусних можливостей від технологічних партнерів: https://bit.ly/BonusesUA.