В Харкові відбудеться III німецько-український BEA Форум, присвячений енергетиці

23 жовтня у Харкові відбудеться III німецько-український BEA Форум «Біоенергетика, енергоефективність і агробізнес». Подія, що проходить раз на два роки, об’єднає понад 300 учасників з України, Німеччини та інших країн Євросоюзу, а також більше 30 спікерів з провідних компаній та організацій: Lemken, Claas, Siemens, Rehau, Strube, ЄБРР, ПРООН, KFW, GIZ.

Серед тем, які обговорюватимуть на форумі:

  • державна політика у сфері енергетики,
  • стратегія сталого розвитку муніципалітетів і відновлення інфраструктури,
  • енергоефективність в медицині,
  • енергоефективність в аграрному бізнесі,
  • розвиток дуальної освіти в Україні
  • інші дотичні теми.

Зокрема, в рамках дискусійної панелі про державну політику у сфері енергетики обговорять кроки, які повинні бути здійснені для виконання Україною міжнародних зобов’язань цього напрямку, сталого розвитку та АПК, а також на виконання Енергетичної стратегії до 2035 року. Модератором цієї панелі буде Роман Зінченко, співзасновник ГО Greencubator. Участь в панелі візьмуть представники різних гілок державної влади: народний депутат України, представники Міненерго, Мінрегіонрозвитку, Держагентства з енергозбереження та енергоефективності України, представники Німецько-української промислово-торговельної палати.

Окремо обговорюватимуть лібералізацію та нові бізнес-моделі на ринку електроенергії в Україні. У зв’язку зі створенням конкурентного ринку електроенергії в Україні з’являться нові виклики і можливості для всіх гравців ринку, і під час окремої панелі обговорять те, як найкраще реалізовувати нові можливості. Модератором буде Андрій Зінченко, співзасновник ГО Greencubator, участь братимуть Віктор Буток, Олег Козачук (Хмельницькобленерго), Андрій Конеченков (Українська Вітроенергетична асоціація), Іван Бондарчук (ILF), Представник НКРЕКП, Всеволод Ковальчук (ДП «Укренерго»), Юрій Гнатюк (ДП «Енергоринок»). Також серед тем цієї панелі: яка роль та моделі ВДЕ повинні бути реалізовані на конкурентному ринку електроенергії? Як повинна змінитися модель державного регулювання ринку електроенергії з урахуванням його лібералізації?

Більше про подію читайте на сайті форуму

Зареєструватися на подію можна тут