«Богдан» випустив електричну спецвантажівку ERCV27 з запасом ходу до 220 км

Українська корпорація «Богдан» представила свою першу повністю електричну вантажівку. Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів, а виготовлена на замовлення данської компанії Banke Electromotive.

У прес-службі зауважують, що спеціальна електрична техніка відповідає стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами. Оскільки в містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами з 2025 року, виробництво таких вантажівок є необхідним напрямком для пристосування до новітнього ринку.

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться серійний випуск техніки відповідно до умов контракту з Banke Electromotive. В корпорації сподіваються, що українські міста також розпочнуть процес заміни застарілої техніки, яка забруднює довкілля, новими електромашинами, виробленими в Україні.

Про компанії, що вже розвивають «зелені» технології в Україні, читайте в наших матеріалах:

Джерело: Bogdan.ua