Українські компанії можуть взяти участь в конкурсі від Horizon 2020 до 30 листопада

Представники малого та середнього бізнесу з України можуть взяти участь у проекті C-VoUCHER, що реалізовується в рамках програми Horizon 2020. Шанс отримати до 60 000 євро мають компанії, які переходять з традиційної економіки до циркулярної і впроваджують кліматично дружні рішення в своїй роботі.

Заявники мають працювати в одному з вказаних напрямків:

  • виробництво,
  • легка промисловість,
  • морський або пов’язаний з ним сектор,
  • охорона здоров’я,
  • агропромисловість.

Спочатку будуть обрані 12 компаній, що отримають по 2 000 євро на участь в триденному майстер-класі від організаторів C-VoUCHER. А 6 переможців можуть розраховувати на ваучер до 60 000 євро сервісами і бізнес-консультаціями, а також доступ до фондування.

Подавати заявку та дізнатися більше деталей про проект можна тут. Заявки приймають до 30 листопада включно.

Нагадуємо, що до 31 січня 2019 року триває прийом заявок від енергетичних стартапів на участь в SET Award. Конкурс є частиною платформи Start Up Energy Transition, організатори — Німецьке енергетичне агентство DENA та Світова енергетична рада (WEC). Про умови участі та нові можливості для переможців читайте в нашому матеріалі.

Українські компанії, що зацікавлені у поширенні бізнесу на польський ринок, можуть долучатися до програми Poland Prize by AdVentures.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО: