Почався відбір компаній до V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

5 грудня Greencubator розпочав прийом заявок на участь в програмі «Кліматичні Інноваційні Ваучери». В рамках цієї, найбільшої в Україні грантової програми для підтримки кліматичних інновацій, вже 26 компаній отримали фінансування на загальну суму 870 000 євро. Стати учасником можна, надіславши заявку до 1 лютого 2019 року включно.

Програма реалізується за принципом співфінансування: грант покриває більшу частину (до 80%) витрат на впровадження кліматичної розробки згідно поданого проекту. Це означає, що компанія-отримувач ваучеру також інвестує в розробку, заявлену у проекті, не менше 25% від суми гранту. Сам грант для переможців п’ятої хвилі максимально становитиме 20 000 євро. Участь в програмі можуть взяти українські приватні компанії, що працюють на ринку не менше одного року. Правила й вимоги до компаній, що впроваджують кліматичні технології, детально викладені тут.

Подати заявку на V хвилю

Програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери» для підтримки «зелених» розробок і технологій започаткована в рамках програми ЄБРР «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Євросоюзу.

ПРО «ЗЕЛЕНІ» ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ: