Як здійснити зелену трансформацію економіки? Панельна дискусія про розвиток України у часи війни та після перемоги

19 березня о 16:30 у рамках Церемонії нагородження переможців Кліматичних Інноваційних Ваучерів відбудеться панельна дискусія «Перевинайдення економіки України. Зелені горизонти», у якій візьмуть участь експерти з різних секторів економіки України, а також ті, хто творять її майбутнє щодня. 
Панельна дискусія відбудеться під час офіційної церемонії нагородження грантової програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». На ній будуть оголошені 10 українських компаній, які загалом отримають €442 тисячі  від ЄБРР та ЄС на розвиток і впровадження «зелених» технологій.  

Про панельну дискусію:

Тема: «Перевинайдення економіки України. Зелені горизонти»

Дата: 19 березня

Початок церемонії: 16:30

Реєстрація на онлайн-трансляцію: https://forms.sendpulse.com/8363444845   

Учасники панельної дискусії: 

  • Святослав Павлюк, виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України» 
  • Юрій Фомічев, міський голова м. Славутича
  • Святослав Святненко, CEO та співзасновник Cyber/nnov8, Unicorn Nest
  • Інна Підлуська, заступниця директора Міжнародного фонду «Відродження» 
  • Наталія Литвин, координаторка проєктів ГО «Екоклуб» і Коаліції ГО та муніципалітетів «Енергетичний перехід»

Коротко про панель: 

Зелене зростання: Капітал. Ринки. Бізнеси. Люди. На панельній дискусії експерти обговорять, де знайти фінансування для зеленої індустріальної відбудови України, як розвиватися «зеленим» бізнесам і чи зможуть вони стати новими драйверами зростання економіки України. 

Трансляцію церемонії та дискусії можна буде переглянути онлайн на сторінках українських соцмереж ЄБРР і Climate Innovation Vouchers, включаючи Facebook і YouTube. Щоб приєднатися онлайн, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://forms.sendpulse.com/8363444845   

Для акредитації ЗМІ та особистої присутності медіа на події звертайтеся за поштою daria@greencubator.info або за телефоном +380961742208 (Дарʼя)

Про Кліматичні Інноваційні Ваучери:

Грантовий конкурс «Кліматичні Інноваційні Ваучери» є складовою програми ЄБРР «Центр трансферу фінансів та технологій у сфері зміни клімату» (FINTECC), що підтримується ЄС в межах ініціативи EU4CLIMATE. В Україні з 2017 року його впроваджує ГО «Грінкубатор».

«Кліматичні Інноваційні Ваучери» — це один із найбільших грантових конкурсів в Україні для інноваторів у сфері зелених та кліматично-дружніх технологій. Україна стала першою країною в регіоні роботи ЄБРР, де Банк запустив програму Інноваційних Ваучерів.