Greencubator та LvBS розроблять навчальні та акселераційні продукти для просування енергетичної кооперації

Greencubator та Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) підписали меморандум про співпрацю для розробки спільного навчального курсу “Кооперація для сталого розвитку” та супутніх акселераційних продуктів для підтримки кооперації в Україні.

Навчальний курс “Кооперація для сталого розвитку” спиратиметься на практичний досвід членів команди Greencubator,  що стала одним з рушіїв створення енергетичного кооперативу “Сонячне Місто” , а також найкращі світові практики кооперації та спадщину одного із засновників українського кооперативного руху Митрополита Андрея Шептицького.

Для нас особливо важливим є те, що в нашій співпраці поєднується сучасний і дуже актуальний досвід створення кооперативу, що працює в новій для України сфері, – використання відновлюваних джерел енергії та принципи і напрацювання найбільш масштабного проповідника та поширювача кооперативних практик – Андрея Шептицького,” – відзначає Роксоляна Вороновська, CEO LvBS консалтинг.

Поєднання освітнього досвіду LvBS та компетенцій Greencubator дасть українським громадам та спільнотам знання потрібні для запуску проєктів сталого розвитку. “Ми переконані, що кооперативи  – це дуже дієві інструменти для перетворення діалогу та взаємної довіри у спільну справу та підприємницьку активність на рівні громад, спільнот, регіонів. Громадяни та підприємства, об’єднані у кооперативи можуть досягати стійких перетворень у енергетиці, управлінні відходами, побудові циркулярної економіки та багатьох компонентах того, що ми знаємо як сталий розвиток.” – говорить співзасновник Greencubator Андрій Зінченко.

Команди LvBS та Greencubator переконані, що їх домовленість означає більше, ніж запуск спільного освітнього проєкту. Адже прикладні знання про кооперацію дозволяють демократизувати інвестиції та надають нові можливості місцевим підприємцям та громадам. Курс розрахований на представників малого і середнього бізнесу, проактивних членів громад та представників місцевого самоврядування.

Уже зараз зацікавлені можуть  заповнювати форму для “ранніх пташок” (https://greencubator.info/coopcourse/), щоб серед перших отримувати прикладні знання про енергетичну кооперацію. Саме їм приходитимуть перші запрошення навчальні та акселераційні програми, пов’язані з кооперацією.

Ми також запрошуємо донорів та представників бізнес-спільноти до підтримки якісного освітнього продукту про кооперацію в Україні.