Стартап у великому місті: TechUkraine шукає команди, готові вирішувати проблеми Києва і Вінниці

Платформа для розвитку екосистеми TechUkraine запускає програму Startup-in-Residence, мета якої — поєднати екосистеми стартапів з муніципалітетами. Завдяки програмі, міста отримають можливість вирішити одну зі своїх проблем інноваційними рішеннями, а стартап почне співпрацю з великим клієнтом — містом. Першими візьмуть участь в Startup-in-Residence Київ та Вінниця.

Стати учасником програми можуть команди:

  • в яких є ідея або стартап на будь-якому етапі розвитку, від seed до пошуку інвестицій та МVP;
  • які вирішують одне з таких завдань: збільшення доходів міста, зменшення витрат у місті, підвищення мобільності у містах, покращення якості життя містян (здоров’я, екологія тощо);
  • готові три дні на тиждень (понеділок, вівторок та субота) відвідувати семінари та майстер-класи в рамках 12-тижневої програми.

Startup-in-Residence надасть командам можливість співпрацювати з муніципалітетами та перевірити свої ідеї в реальних умовах міста. Протягом 3-місячної програми відбуватимуться тренінги та низка семінарів із професійними наставниками. За словами організаторів, стартапи також отримають доступ до мережі муніципалітету, корпоративних партнерів та спеціалізованих заходів.

Для участі потрібно заповнити форму та надіслати її до 28 жовтня. Програма розпочнеться 5 листопада і триватиме 3 місяці.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО: