У Харкові оберуть fintech-стартапи для європейського акселератора Startup Wise Guys — відкрита реєстрація!

Європейський акселератор Startup Wise Guys проведе у Харкові відбір стартапів для участі в одній з двох осінніх програм: Wise Guys Fintech 3 та B2B SaaS. Подія відбудеться 11 вересня в Unit.City Kharkiv, співорганізатором виступає Center for Entrepreneurship.

Startup Wise Guys вже проінвестувала у 22 українські стартапи, серед яких think, Publicfast, PromoRepublic, CallPage, JetBeep, VRnet.io, StepShot. Маючи гарний досвід співпраці з українськими проектами, акселератор оголошує черговий набір для засновників fintech-стартапів. Учасники відбору пройдуть індивідуальні сесії з менторами, майстер-класи, вчитимуться готувати якісну презентацію свого продукту. Окрім того, протягом дня стартапи зможуть запітчити свої ідеї, щоб потрапити до акселераційного Selection Bootcamp.

Відібрані команди отримають змогу пройти 3-місячну інтенсивну програму, під час якої сфокусуються на перевірці своєї робочої ідеї та її ринкової вартості, розвитку бізнесу, продажах та залученні інвестицій. Також, планується окремий курс Tech Week для розробників та інших технічних фахівців. Програма розпочнеться у жовтні, місце проведення — Вільнюс, Литва.

Щоб потрапити на подію 11 вересня необхідно зареєструватися, а деталі про умови участі будуть опубліковані на Facebook-сторінці події.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО: