TeslaCamp-2018: запрошуємо на зустріч технічних партнерів

Хоч весна й запізнюється, але ми вже готуємось до літнього TeslaCamp 2018. Цього року ми знову зберемось, щоб на природі відверто спілкуватись про майбутнє енергетики, нові зелені технології та людей, що їх розробляють.

TeslaCamp – це завжди більше ніж конференційна частина. Крім виступів цікавих спікерів та захопливих дискусій учасники завжди можуть поспілкуватись із інноваторами в сфері енергетики, побачити як працює енергосистема табору, взяти участь в майстер-класі з розгортання та роботи цієї системи. Ми завжди прагнемо продемонструвати енергетичне майбутнє, до якого можна доторкнутись руками, те, яке вже завтра (або й сьогодні) впливатиме на наше життя.

Саме тому ми заздалегідь запрошуємо наших друзів та партнерів, що брали участь TeslaCamp або планують долучитись цього року на спільнодумання. Вже в середу 4 квітня о 17:00 в офісі Greencubator ми проведемо зустріч де обговоримо які нові енергетичні технології ми будемо демонструвати на цьогорічному TeslaCamp.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться технічними реалізаціями енергетичних рішень відновлюваними джерелами енергії та майбутнім і готовий брати участь в його популяризації! Якщо Ви чи Ваша компанія готові допомогти розгорнути енергосистему TeslaCamp чи продемонструвати якісь цікаві можливості нового обладнання, Вам – до нас на зустріч 🙂