Дослідження про те, як малі й середні компанії можуть долучитися до ринку електроенергії, презентують в Івано-Франківську

Оголошено нову дату презентації результатів дослідження в Івано-Франківську!

8 жовтня о 13:00 у конференц-залі Промприлад.Реновація відбудеться презентація результатів дослідження «Забезпечення доступу нових гравців на ринок електроенергії». Дослідження відображає досвід розвинених країн щодо усунення бар’єрів для входження на ринок електроенергії представників малого та середнього бізнесу.

Закон України «Про ринок електроенергії» створив передумови для участі нових гравців на ринку електроенергії. Однак прийнятого Закону недостатньо, щоб забезпечити доступ малим гравцям до цього ринку. Реалізація його норм передбачає затвердження понад 100 підзаконних актів. Разом з тим, залишається недослідженим питання нових гравців на ринку електроенергії.

Дослідження «Забезпечення доступу нових гравців на ринок електроенергії» представить нові дані щодо потенційних гравців енергетичного ринку: представників малого та середнього бізнесу, громад, кооперативів та інших учасників. Передбачається, що документ стане підґрунтям для розробки рекомендацій і змін до законодавства та регуляторних актів.

Під час заходу його учасники зможуть дізнатись про:

  • досвід малих компаній, що працюють на ринку енергетики в США, Австралії, ЄС;
  • за яких умов представники малого та середнього бізнесу зможуть взяти участь в ринку електроенергії України;
  • висновки та рекомендації щодо впровадження принципів «безбар’єрного» ринку енергетики.

Спікери:

  • Андрій Зінченко, координатор спільнотних проектів ГО Greencubator,
  • Юлія Усенко, голова ГО «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку»,
  • Іван Бондарчук, старший юрист юридичної фірми ILF.

Презентація відбудеться 08 жовтня о 13:00 у конференційній залі Промприлад.Реновація (вулиця Академіка Сахарова, 23, м. Івано-Франківськ).

Реєстрація учасників

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Забезпечення безбар’єрного доступу нових гравців до ринку електроенергії», який впроваджується ГО Greencubator за підтримки експертів РПР та ГО Clean Energy Lab, ГО «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку», а також юридичного партнера ILF.