Мистецтво проти сміття: ONUKA випустила кліп для збору коштів на сортувальні станції

Проблема зі сміттям актуальна не лише для Тихого океану. Українські міста страждають від побутових відходів, які не сортуються, і, відповідно, не переробляються. Новий кліп української співачки ONUKA на трек STRUM, що був створений разом з організацією «Україна без сміття», розпочинає екологічну ініціативу #ECOSTRUM. Кожен перегляд та поширення відео забезпечить відрахування з монетизації на підтримку роботи сміттєсортувальних станцій:

Минулого року Україна виробила 366,4 млн тонн відходів, що на 24% більше, ніж у 2016-му. І лише менше четвертої частини з них були утилізовані. Щоб привернути увагу до сміттєвої проблеми, адже в Україні майже не сортують відходи, кліп ONUKA знімали на сміттєзвалищі. Усього за 25 км від Києва, у Підгірцях, знаходяться гори сміття, що сягають висоти 27-поверхового будинку.

Громадський проект «Україна без сміття», що є одним з ініціаторів #ECOSTRUM, має на меті покращити стан навколишнього середовища, залучаючи громади до сортування сміття. Просто поширивши відео Strum, кожен користувач зробить внесок в підтримку роботи станцій, які сортують сміття і сприяють правильній переробці відходів. Це зменшить навантаження на сміттєві полігони і сприятиме розвитку ринку переробки вторинної сировини в Україні. Більше про напрямки роботи «Україна без сміття» можна дізнатися на сайті проекту Strum.

Нагадаємо, днями українські розробники з MacPaw презентували безкоштовний додаток «Сортуй», який полегшить процес сортування сміття і допоможе користувачам грамотно поводитися з відходами. Втім, зменшити негативний вплив людської діяльності на планету можна ще простіше — заощаджуючи електрику. Читайте історію про українську компанію, що створює пристрої, які роблять оселю «розумнішою», допомагають економити на обігріві помешкання, зменшуючи негативний вплив на довкілля.